Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy podcastów

#121 – Artur Banach: O inwestowaniu w przyszłość, czyli co odróżnia Movens Capital od innych funduszy?

04.04.2024
01:15
Polski

#121 – Artur Banach: O inwestowaniu w przyszłość, czyli co odróżnia Movens Capital od innych funduszy?

Videocast Wieśka Koteckiego: „Człowiek. Biznes. Technologia.”


Projekt „Człowiek. Biznes. Technologia.” to audycja, która powstała z połączenia świata designu, technologii oraz biznesu. W której rozmawiam z niezwykłymi osobami o otaczającym nas świecie, a dyskusje te zamykam w podcastach. Od niedawna – również w audycjach video.


W kolejnym odcinku podcastu mam zaszczyt gościć Artura Banacha, doświadczonego przedsiębiorcę, który dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat inwestowania w spółki technologiczne oraz zmian na rynku inwestycyjnym od 2018 roku.

  • Czym kierować się szukając diamentów technologicznych wśród tak wielu startupów?
  • Jak fundusz Movens Capital skupia się na inwestycjach w branże takie jak: medycyna, e-commerce i technologie cyfrowe?
  • Jakie są strategie analizy potencjalnych inwestycji i wsparcia spółek po inwestycji?


W trakcie naszej rozmowy omawiamy również przyszłe trendy w inwestowaniu, w tym obszary takie jak sztuczna inteligencja, interfejsy głosowe oraz generowanie treści. Artur podkreśla trudności w nadążaniu za zmianami technologicznymi oraz konieczność ciągłego rozwoju nowych kompetencji.


Rozmawiamy także o potencjale polskiego ekosystemu startupów oraz "red flag", które inwestorzy powinni brać pod uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Omawiamy znaczenie budowania relacji z innymi inwestorami oraz korzystania z pomocy ekspertów branżowych w celu skutecznego zarządzania funduszem inwestycyjnym.

Nasza rozmowa ukazuje ewolucję przedsiębiorcy internetowego w inwestora venture capital oraz kluczowe aspekty rozwoju spółek technologicznych. Posłuchaj tego odcinka podcastu, by dowiedzieć się więcej o strategiach inwestycyjnych, trendach technologicznych oraz tajnikach inwestowania w przyszłość!


Miłego odsłuchu

Wiesław Kotecki

Podobne podcasty