Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij

Digital marketing 2023 - najważniejsze wydarzenia z branży

Julia Szpak, 29 czerwca 2023
Digital marketing 2023 - najważniejsze wydarzenia z branży

Jeśli jesteś pasjonatem e-marketingu, to mamy dla Ciebie świetne wieści! Poniżej znajdziesz zestawienie niezwykle inspirujących konferencji, które warto dodać do swojej kalendarzowej listy wydarzeń. To doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy i nawiązania nowych, cennych kontaktów w fascynującym świecie marketingu.


Ważne! Lista będzie na bieżąco aktualizowana! Wydarzenia zostały posortowane chronologicznie.


[edit z 2024 roku] Aktualną listę znajdziesz w zestawieniu wydarzeń marketingowych na 2024 rok.


SEO Poland on Tour 2023

Data: 14 kwietnia 203 Kielce,

28 kwietnia 2023 Bydgoszcz,

12 maja 2023, Kraków,

19 maja 2023, Olsztyn.

2 czerwca 2023 Opole,

16 czerwca 2023 Warszawa,

23 czerwca 2023 Gdańsk,

30 czerwca 2023 Poznań,

1 września 2023 Zielona Góra,

8 września 2023 Szczecin,

15 września 2023 Białystok,

22 września 2023 Lublin,

29 września 2023 Wrocław,

6 października 2023 Łódź,

20 października 2023 Rzeszów,

27 października 2023 Katowice


SEO Poland on Tour 2023 to tegoroczna edycja cyklu 16 barcampów - po jednym w każdym mieście wojewódzkim. Barcamp jest to nieformalne, otwarte spotkanie ludzi, których celem jest m.in. integracja środowiska oraz wymiana doświadczeń i pomysłów. SEO Poland on Tour jest to idealna okazja do zdobycia nowych znajomości wśród specjalistów w branży SEO oraz wysłuchania merytorycznych prelekcji.


Infoshare 2023

Data: 24-25 maja 2023

Miasto: Gdańsk


Największe wydarzenie technologiczne i startupowe w Europie Środkowo-Wschodniej, czyli konferencja Infoshare! Każdego roku to wyjątkowe wydarzenie przyciąga tysiące uczestników, w tym marketerów, programistów, przedsiębiorców oraz inwestorów - ludzi, którzy pragną czerpać inspirację z fascynujących historii oraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.


SEO & Content Camp 2023

Data: 25-27 maja 2023

Miasto: Zakopane


3 dni w hotelu Nosalowy Dwór pełne atrakcji networkingowych i inspirujących prelekcji prowadzonych przez ekspertów z Polski i z zagranicy. Na SEO & Content Camp w dwóch blokach tematycznych (Biznes Premium i SEO Premium) zostaną poruszone takie tematy jak zaawansowane algorytmy i AI w SEO, przyszłość content marketingu, działania międzynarodowe w branży SEO i wiele innych! Zaciekawiony?


Forum IAB 2023

Data: 30-31 maja 2023

Miasto: Warszawa


Czy jesteś ciekawy jak w związku ze zmianami w ciągu kilku ostatnich lat poradziły sobie branża marketingu, komunikacji, kreacji i twórcy narzędzi cyfrowych? Na konferencji Forum IAB 2023 uczestnicy dowiedzą się, co było typowym trendem czy "buzzwordem", a co wnosi długoterminową zmianę i daje pozytywny efekt w biznesie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co faktycznie sprawdzi się w tych "ciekawych czasach", to nie może Cię tu zabraknąć!


Online Marketing Day 2023

Data: 16 czerwca 2023

Online


Online Marketing Day 2023 to otwarta konferencja online, która zapewni uczestnikom dostęp do najnowszych informacji z obszaru SEO, content marketingu, promocji w mediach oraz reklam w Google. Wydarzenie jest kierowane do każdego zainteresowanego tą tematyką, w tym do marketerów, właścicieli biznesów, specjalistów i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę w branży marketingowej. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatne materiały merytoryczne, a także zniżki na narzędzia i usługi, które ułatwią pracę w dziedzinie digital marketingu.


Internet Beta 2023

Data: 13-15 września 2023

Miasto: Rzeszów


Konferencja InternetBeta, organizowana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, to kultowe wydarzenie, które stanowi most łączący różnorodne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Jest to miejsce spotkań dla osób zarządzających najważniejszymi serwisami internetowymi w Polsce, liderów w dziedzinie eCommerce, reprezentantów startupów, inwestorów, dziennikarzy, przedstawicieli organizacji pozarządowych, a także youtuberów oraz influencerów. Jeśli poszukujesz okazji do nawiązania cennych kontaktów biznesowych i networkingowych, nie przegap tej okazji!


Kongres Online Marketing 2023

Data: 28-29 września 2023

Miasto: Warszawa


Kongres Online Marketing to wydarzenie dla wszystkich miłośników marketingu, skupiające się na takich obszarach tematycznych jak content, analityka, influencer i video marketing, SEO oraz personal branding. Hasło tegorocznej edycji to "AI i świat metaverse w marketingu. Jak wejść na wyższy poziom i wyprzedzić konkurencję?", co podkreśla znaczenie nowoczesnych technologii i trendy w branży marketingowej. Ponadto, Kongres Online Marketing otrzymał oficjalną akredytację DIMAQ, a uczestnicy posiadający certyfikat otrzymają 10 punktów.


Kongres For Social Media 2023

Data: 19-20 października 2023

Miasto: Warszawa


Jeśli codziennie zajmujesz się obsługą mediów społecznościowych i chcesz podnieść swoje umiejętności, to Kongres For Social Media 2023 to wydarzenie, które nie może Ci umknąć! Ta hybrydowa konferencja skupia się na tematach ściśle związanych z efektywnym zarządzaniem kontami firmowymi, strategiami promocji i sprzedaży produktów oraz usług. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma dostęp do nagrań prelekcji z dwóch wcześniejszych edycji konferencji, co pozwoli Ci jeszcze lepiej wykorzystać najlepsze praktyki w dziedzinie social media marketingu.


I Love Marketing & Technology 2023

Data: 23-27 października 2023

Miasto: Warszawa


I ❤ Marketing & Technology 2023 to już XVI edycja kultowej i prawdopodobnie jednej z nielicznych na świecie konferencji o charakterze zgrywalizowanym. Co wyróżnia to wydarzenie to fakt, że każdy prelegent po wygłoszeniu swojej prelekcji jest oceniany przez publiczność, co gwarantuje wyjątkową jakość wystąpień i czyni to wydarzenie "Mistrzostwami Polski Marketingu". Konferencja trwa aż 5 dni i jest podzielone na 5 bloków tematycznych: ads & analytics, social media, marketing, marketing international oraz AI (sztuczną inteligencję).


E-commerce day 2023

Data: 26 października 2023

Miasto: Warszawa


E-commerce day 2023 to wyjątkowa konferencja skierowana do wszystkich praktyków z branży e-commerce. Po dziesięciu inspirujących prelekcjach odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony aktualnym trendom oraz przyszłości obszaru e-commerce. Zwieńczeniem konferencji będzie uroczyste przyjęcie nawiązujące do atmosfery lat 20. i 30., podczas którego zaplanowano spektakl rewiowy, open bar oraz zabawę przy muzyce na żywo!


_____________________


Nic Cię nie zaciekawiło? Sprawdź inne nadchodzące wydarzenia z branży marketingu TUTAJ.
Blog - najnowsze wpisy